KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9142053
nr 914 2053
Etsning
Frederick Carter, 'Under Waterloo Bridge', signerad, motivet: 20, 5 x 14, 5
Utrop:
1.500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 september 2014
kl 20:58:03
100 kr
200 kr